KRECIK W ŚWIETLICY

21.10. 2016r. odwiedziły naszą szkołę  kreciki z klubu Zagłębie Lubin S. A. wraz z trenerem personalnym pania Agatą Szydłowską. Spotkanie odbyło się w ramach edukacyjnej akcji na wesoło: „W zdrowym ciele, zdrowy Zagłębiak!”, której celem jest popularyzacja aktywnego trybu życia i zdrowego odżywiania wśród najmłodszych. Spotkanie miało miejsce po zajęciach w grupach świetlicowych a uczestnikami bylo ok 140 uczniów klas I -III . Dzieci bardzo aktywnie brały udział w dyskusjii nt. zdrowych nawyków żywieniowych. Trzeba przyznać, że uczniowie naszej szkoły posiadają ogromną wiedzę i znają elementarne zasady żywieniowe. Nie zabrakło dużo usmiechów, wspólnych zdjęć, a na końcu Krecik i Krecikowa rozdawali własne autografy. Zajęcia z tego cyklu będa jeszcze kontunuowane w naszej szkole. Zdjęcia z wizyty można obejrzeć w naszej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: