RĘCZNA Z KLASĄ (I TO NIE JEDNĄ)

W ramach akcji „Ręczna z Klasą” zorganizowanej przez MKS Zagłębie Lubin oraz  Regionalne Centrum Sportowe, uczniowie klas: IIIa, IIIe, IVc mieli okazję wziąć udział w zajęciach wychowania fizycznego, które odbyły się  na terenie Hali Widowiskowo -€“ Sportowej. Uczniowie mieli okazję nie tylko uczestniczyć w rozgrywkach sportowych prowadzonych przez zawodniczki Metraco Zagłębie Lubin oraz przez piłkarzy Zagłębia. Dzieci mogły zwiedzić niemal każdy zakątek Hali Widowiskowo -€“ Sportowej, jak m.in. salę squasha, salę konferencyjną, salę VIP oraz szatnie piłkarzy i trybuny. Na koniec czekała na nas niesamowita niespodzianka przygotowana przez Klockotekę, dzięki której mogliśmy tworzyć niesamowite roboty z klocków Lego.

Dziękujemy bardzo Organizatorom za możliwość uczestniczenia w tego typu zajęciach.

Można o nas również przeczytać na:

http://dzpr.eu/dzieci-opanowaly-hale-zaglebia-foto/


Skip to content
%d bloggers like this: