3f W ZAGŁĘBIU

22.09.2016 r. klasa III F miała niezwykłą okazję odwiedzić Stadion Zagłębia Lubin. Dzięki przewodnikowi mieliśmy możliwość zobaczyć, jak wygląda piłkarski klub od kuchni. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek związanych z budowlą stadionu, a także organizacją meczy. Poza tym mogliśmy zajrzeć do szatni zawodników, sal dla VIP-ów, siłownię, a także sali konferencyjnej. Każdy z nas mógł również zająć miejsca na trybunie prasowej i przekonać się jak wygląda organizacja meczu od zaplecza. Dzieci zobaczyły, którędy piłkarze przybywają na stadion, a także jak wygląda Strefa Zawodnicza. Pod koniec zwiedzania spotkała nas miła niespodzianka. Odwiedzili nas zawodnicy klubu Zagłębie Lubin, m.in., Michal Papadopulos, Adam Buksa, Martin Nespor i Patryk Mucha. Wszystkim dzieciom wycieczka bardzo się podobała. Zdjęcia z wycieczki można obejrzeć w naszej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: