SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH

1 czerwca 2016r. na obiektach AWF Wrocław odbył się finał wojewódzki turnieju „Szczypiorniak na Orlikach”. Nasze miasto, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców, reprezentowali nasza szkoła, która w eliminacjach pokonała drużyny z Zespołu Szkół Sportowych. Młode piłkarki ręczne z „Czternastki” w finale dolnośląskim wywalczyły srebrny medal, natomiast chłopcy uplasowali się na miejscu IV. Skład srebrnego zespołu: Kałużny Zuzanna, Hübscher Milena 6d, Puc Agnieszka, Szulga Kamila, Czarny Zofia, Ciulkiewicz Ewa, Filipińska Amelia, Jurek Jagoda, Smolira Natalia, Wawrzków Kamila, Ziemlicka Karolina 6c, Lewandowska Weronika, Radtke Kamila 6a. Drużyna chłopców: Hurkała Grzegorz, Jakubowski Kacper, Kałuża Dominik, Kuśnierz Ksawier, Pinisz Krystian, Pirga Kamil, Piwowarski Patryk, Rosół Sebastian, Szmagaj Mateusz 6c, Zyber Kacper 6d. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content
%d bloggers like this: