MISTRZ INFORMATYKI KLAS III

Pod koniec maja uczniowie klas III walczyli o tytuł Mistrza Informatyki.  Zadania miały charakter praktyczny, dotyczyły podstawowej znajomości programów Word i Paint oraz wykonania ćwiczeń interaktywnych  typu układanie puzzli, uzupełnianie luk w zdaniach. Rywalizacja była wyrównana. Ostatecznie zwyciężyła Julia Gigiel z klasy III e, uzyskując tytuł Mistrza Informatyki. Wicemistrzami zostali Zuzanna Baran z klasy III a oraz Dawid Jaśkiewicz z klasy III d. Wyróżnienia otrzymali: Mateusz Łysak z klasy III a, Oliwia Samulska i Wiktoria Król z klasy III b, Wojciech Borejszo i Michał Siekaniec z klasy III c, Oliwier Grzesiak z klasy III d i Agata Trzczak z klasy III e. Gratulacje dla najlepszych szkolnych informatyków klas III!

Skip to content
%d bloggers like this: