SIATKÓWKA DLA KAŻDEGO

W piątek, 20 maja, zostały przeprowadzone zajęcia sportowe, w których wzięły udział dwie grupy świetlicowe: grupa II Aleksandry Kryś (głównie klasa 1c) oraz grupa V (klasy 2a i 2d) Katarzyny Węglińskiej. ​​Na zajęcia zostali zaproszeni siatkarze KS Cuprum Lubin, Adam Michalski oraz Marcin Kryś. Siatkarze mieli na celu przekazanie dzieciom, że sport jest bardzo ważny dla naszego zdrowia oraz zachęcenie dzieci do gry w siatkówkę. Przeprowadzili z uczniami godzinny trening obejmujący rozgrzewkę, ćwiczenia mające na celu uświadomienie dzieciom potrzebę współpracy między zawodnikami w grach zespołowych oraz nauczali podstaw odbić piłki sposobem górnym i dolnym. Uczniowie byli zachwyceni treningiem, chętnie zadawali pytania, uważnie słuchali i wykonywali polecenia sportowców. Zajęcia zakończyły się rozdaniem dyplomów oraz drobnych upominków przygotowanych przez siatkarzy. Dla chętnych były również rozdawane autografy. Zaglądnij do galerii.
Skip to content
%d bloggers like this: