SPOTKANIE Z POEZJĄ

8 marca 2016 pod hasłem „Spotkanie z poezjąodbył się w naszej szkole konkurs recytatorski, w którym wzięli udział uczniowie klas IV-VI. Uczestnicy konkursu prezentowali  utwór liryczny, fragment prozy lub poezję śpiewaną. Jury oceniało interpretację utworu, dobór tekstu, dykcję, intonację i ogólny wyraz artystyczny.

Nagrody otrzymali : Maja Fiebig z klasy 6 b, Martyna Ziomek z klasy 6 c, Alicja Wróbel z klasy 6 c, Anna Miller z klasy 6 a, Mikołaj Machaj z klasy 6 a, Hanna Węglińska z klasy 4 a, Kaja Jężak z klasy 4 a, Martyna Krawczyńska z klasy 5 a.

W eliminacjach powiatowych w MDK w Lubinie będą reprezentowali naszą szkołę następujący uczniowie: Alicja Wróbel, Anna Miller, Mikołaj Machaj, Hanna Węglińska i Kaja Jężak. Ponadto jury przyznało wyróżnienia uczniom: Neli Drużkowskiej z kl. 5 d, Maksymilianowi Litwinowi z kl. 4 d, Mai Kołodziejczyk z kl. 6 c, Kornelii Marachel z kl. 6 a, Weronice Luberze z kl. 4 a, Hannie Lechwar z kl. 4 a. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Skip to content
%d bloggers like this: