ŚWIECZKI Z KLASĄ

Uczniowie klasy II A mieli przyjemność gościć w swojej sali niezwykle utalentowane Panie z Lubińskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury. Pani Monika Droszczak oraz Pani Rita Jaworska przeprowadziły zajęcia plastyczne, w trakcie których każdy uczeń miał możliwość stworzenia własnej świeczki przy zostawaniu techniki serwetkowej. A w jaki sposób: na początku spośród wielu kolorowych serwetek dzieci musiały wybrać te, które najbardziej się im podobały. Następne zadanie polegało na wycięciu wybranego przez siebie motywu zamieszczonego na serwetce. Jedynie jeszcze mała świeczka, łyżeczka, odpowiednie rozmieszczenie wyciętych elementów na świeczce, odrobina cierpliwości i proszę bardzo, efekty naszej pracy możecie Państwo zobaczyć w galerii zdjęć.

Skip to content
%d bloggers like this: