SPOTKANIE Z AUTORKĄ BAJEK

17 lutego uczniowie klasy Ie i IIe uczestniczyli w spotkaniu z autorką bajek terapeutycznych, panią Grażyną Hanaf. Podczas zajęć pisarka rozmawiała z dziećmi na temat różnych rodzajów uczuć, takich jak: strach, lęk. Dzieci dowiedziały się również czy strach jest nam potrzebny w życiu oraz jak możemy go oswoić. Następnie uczniowie wysłuchali fragmentu bajki „Dziewczynka-skrzynka”, czytanej przez autorkę.
Druga część spotkania to warsztaty plastyczne. Uczniowie podzieleni na grupy tworzyli postać, na której rysowali swoje lęki, umieszczając je w różnych częściach ciała. Dzięki temu dzieci mogły oswoić się ze swoimi emocjami.
Zajęcia prowadzone przez p. Grażynę spotkały się z dużym zainteresowaniem dzieci. W przyszłości planowane jest kolejne spotkanie z autorką. Zdjęcia ze spotkania można obejrzec w naszej galerii.
Skip to content
%d bloggers like this: