TRENOWALI Z MISTRZAMI

29 stycznia 2016r. uczniowie klasy II A uczestniczyli w niecodziennych zajęciach wychowania fizycznego, które tym razem przeprowadzone zostały przez utytułowanych Mistrzów Świata, Mistrzów Europy jaki i Mistrzów Polski w  tradycyjnej koreańskiej sztuce samoobrony Teakwon -doPanią Katarzynę Żołędziewką –Jężak oraz Pana Grzegorza Jężak. Techniki zaprezentowane zostały nie tylko przez naszych Mistrzów, ale również Kaję –córkę Państwa Jężak,  która niedawno rozpoczęła swoją przygodę z Teakwon –do. Na początku zajęć dzieciom zaprezentowane zostały medale (aż 250) oraz puchary zdobyte przez Panią Kasię i Pana Grzegorza w wielu międzynarodowych zawodach.  Były również zabawy, jak i ćwiczenia uwzględniające elementy techniki Teakwon-do. W trakcie zajęć nasi Mistrzowie przypominali uczniom o zasadach odpowiedzialnego wykorzystania poznanych technik wyłącznie w celach koniecznej samoobrony. Wielką radość sprawiła dzieciom  możliwość trenowania z Mistrzami Teakwon –do. Zaglądnij do galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: