POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

20.01.2016r. w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski zorganizowany przez p.M.Maciszonek oraz p.K.Tokarek. W konkursie wzięło udział trzynaścioro uczniów z różnych szkół podstawowych z powiatu lubińskiego.

Nagrodzeni zostali:

Alicja Smyk – Szkoła Podstawowa Nr 9

Oliwia Wil – Szkoła Podstawowa Nr 8

Wiktoria Tyndyk – Szkoła Podstawowa Nr 14

Wyróżnieni:

Jakub Ferenc – Szkoła Podstawowa Nr 8

Wiktoria Wojtera – Szkoła Podstawowa Nr 9

Eryka Pająk-  Szkoła Podstawowa Nr 10

Elisa Janik – Zespół Szkół Nr 3

Maciej Milke – Zespół Szkół Nr 3

Mikołaj Klemaszewski – Zespół Szkół Sportowych Nr 3

Karolina Gajdosz – Zespół Szkół Sportowych Nr 3

Hanna Salomońska – Zespół Szkół Integracyjnych

Zuzanna Hałys- Zespół Szkół Integracyjnych

Justyna Marciniak- Szkoła Podstawowa Nr 10

Zaproszonym gościom zaprezentowano krótką część artystyczną, w której uczniowie klasy IIa oraz IIIe przedstawili teatrzyk pt. „Lokomotywa Tuwima”. Nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a także upominki zafundowane przez naszych sponsorów: Salon Samochodowy- Toyota, Biuro Podróży Wechta Travel, Klub Sportowy Zagłębie Lubin.

Dziękujemy naszym sponsorom za ufundowanie nagród, a także rodzicom, którzy przygotowali poczęstunek.

Skip to content
%d bloggers like this: