MOST POKOLEŃ

Pokolenie babć i dziadków jest od dawna bardzo ważną częścią życia wnucząt. Ich obecność w codziennym życiu uczniów Szkoły Podstawowej Nr 14 w Lubinie stała się inspiracją do opracowania projektu „Most pokoleń„, którego założenia dotyczą wspólnych pasji dwóch pokoleń – dzieci i osób starszych. Jednym z inicjatyw podjętych w ramach projektu jest zorganizowanie wystawy rękodzieła seniorów. 21 stycznia odbył się uroczysty wernisaż wystawy dzieł wykonanych rękoma seniorów: prace z drewna, haft, koronki, wyszywane serwety, ubranka dla lalek wykonane na drutach itp. Uczniowie w podziękowaniu za codzienną troskę babć i dziadków oraz prezentację swojego rękodzieła na forum szkoły przedstawiły humorystyczny występ dla gości. Było wiele śmiechu i łez wzruszenia.

Skip to content
%d bloggers like this: