VI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ IM. S. MACZKA

Już po raz szósty w naszej szkole odbył Turniej Piłki Ręcznej im. gen. broni Stanisława Maczka. Do rywalizacji stanęło 5 drużyn: Szkoła Podstawowa nr 7 w Świebodzinie, KPR MOS Jelenia Góra, dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lubinie oraz zespół gospodarzy ze Szkoły Podstawowej Nr 14. Atrakcją dla rozpoczynających swoją karierę sportową uczennic, było prowadzenie turnieju przez zawodniczki MKS Zagłębie Lubin, Paulinę Piechnik i Kingę Lalewicz. Poziom gry wszystkich drużyn był na bardzo wyrównanym poziomie, przez co każdy mecz był niezwykle zacięty i walka o zwycięstwo trwała do ostatniego gwizdka. Pamiątkową statuetkę najlepszego zawodnika turnieju otrzymała Milena Hubscher z SP 14, najlepszym bramkarzem została Zuzanna Banasik z Jeleniej Góry, natomiast statuetkę najlepszego strzelca odebrała Weronika Chudak z SP7 w Lubinie. Organizatorzy turnieju –Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły oraz Szkoła Podstawowa Nr 14 pragnie podziękować sponsorom, MPO, MPWiK oraz MKS Zagłębie Lubin, dzięki którym możliwe było nagrodzenie zawodniczek za ich zaangażowanie i wielką wolę walki.

Wyniki turnieju:

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie

II miejsce – KPR MOS Jelenia Góra

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7 (I) w Lubinie

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7 (II) w Lubinie

V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7 w Świebodzinie

Turniej został zorganizowany w ramach realizacji projektu „Szczypiorniak dla wszystkich dzieci” wspieranego przez Starostwo Powiatowe w Lubinie.

Zapraszamy do galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: