ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

30 listopada został rozstrzygnięty konkurs „Zakładka do książki” dla klas I-III. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i twórczego myślenia, doskonalenie sprawności manualnych, rozwijanie zdolności plastycznych oraz kształtowanie umiejętności współzawodnictwa. Każdy uczestnik mógł wykonać jedną pracę, dowolną techniką. Na konkurs dostarczono sporo zakładek, a ich autorzy wykazali się pomysłowością i oryginalnością. Komisja wybrała 10 nagród oraz 19 wyróżnień. Nagrody w postaci książek i dyplomów otrzymali: Malina Kołodziejczyk kl. 1b, Martyna Florczyk 1b, Adrian Kurdziel kl. 1d, Nikola Hucał kl. 2a, Karolina Zbylska kl. 2b, Julia Borkowska kl. 2c, Oliwia Krawczyszyn kl. 2d, Hanna Sztraub kl. 2d, Aleksandra Stępień kl. 3d oraz Kinga Stasiak kl. 3e. Natomiast wyróżnienia otrzymali: Kacper Osiewalski kl. 1b, Oskar Siekaniec kl. 1b, Igor Szewczuk kl. 1b, Natasz Draganik kl. 1d, Aleksandra Łojak kl. 1d, Claudia Bowkun kl. 1e, Oskar Urbaniuk kl. 2a, Zuzanna Maślińska kl. 2b, Julia Zamiara kl. 2c, Blanka Biały kl. 2c, Wiktoria Kowal kl. 2c, Wiktor Mikołajewski kl. 2e, Wiktor Piechurski kl. 2e, Anna Nowak kl. 2e, Oliwia Zając kl. 2e, Kacper Juszczak kl. 3d, Oliwier Wojewodzic kl. 3d, Damian Baczyński kl. 3e, Weronika Najdecka kl. 3e. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Skip to content
%d bloggers like this: