SZLACHETNA PACZKA

szlachetna

szlachetnaOPIS RODZINY, KTÓRĄ WYBRALIŚMY JAKO DARCZYŃCY.

Pani Dorota (41 l.) samotnie wychowuje dwójkę dzieci. 15 letniego Maćka i 5 letnią Amelkę. Pani Dorota radziła sobie zawsze bardzo dobrze. Porażenie mózgowe syna i fakt, że jest samotnym rodzicem nie przeszkadzało jej by była szczęśliwą i spełnioną mamą. Jednak w czerwcu tego roku sytuacja uległa pogorszeniu, syn Pani Doroty podczas jak myślała niewielkiego zabiegu stracił umiejętność poruszania się o własnych siłach i teraz niewielka, drobna Pani Dorota musi sama sobie radzić pomagając synowi przy czynnościach życia codziennego, co stanowi spore wyzwanie gdyż Maciek jest wysokiej postury chłopcem. Budżet rodziny jest bardzo skromny. Po odliczeniu wszystkich kosztów, pozostaje zaledwie 335 zł na osobę. Marzeniem Pani Doroty jest dalsze kształcenie się, chciałaby ukończyć kurs masażu lub fizjoterapii, który pomoże jej dodatkowo i samodzielnie rehabilitować syna. Rodzinie najbardziej przydadzą się: żywność, która w znacznym stopniu odciąży budżet domowy, a także odzież i obuwie zimowe, dzięki któremu będzie można spokojnie przetrwać chłodne dni. Wszystkie fundusze, które dzięki temu uda się oszczędzić rodzinie, Pani Dorota będzie mogła przeznaczyć na dalszą rehabilitację syna.

POTRZEBY RODZINY:

– Żywność trwała:

herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne i rybne, kawa, makaron, olej, ryż, mąka, dżem, warzywa w puszkach

– Środki czystości:

proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, płyny czyszczące, szampon, pasta do zębów, szczoteczki do zębów

– Przybory szkolne:

farbki, papier kolorowy, bloki, klej, nożyczki, przybory do pisania, kredki, plastelina, piórnik

– Wyposażenie mieszkania:

koc, pościel, mikser

– Odzież:

Dorota

Rodzaj odzieży:kurtka, bluza; Rozmiar: 160, M, szczupła

Rodzaj obuwia: kozaki;  Rozmiar: 37

Maciek

Rodzaj odzieży: zimowe, bluza kurtka dresy; Rozmiar: 186 XL, szczupły

Obuwie: adidasy; Rozmiar: 46

Amelia

Rodzaj odzieży: zimowe, kurtka, bluza, spodnie; 110 S, szczupła

Rodzaj obuwia: kozaki;  Rozmiar: 29

 

– Specjalne upominki:

Pani Dorota – książka, Amelia – lalka, Maciek – malowanki. Rodzeństwo lubi układać puzzle

BARDZO PROSIMY KLASY O WPŁATĘ DOWOLNEJ KWOTY, KTÓRĄ PRZEZNACZYMY NA ZAKUP ODZIEŻY, BUTÓW I PREZENTÓW.

Skip to content
%d bloggers like this: