PRZEGLĄD TEATRU JEDNEGO AKTORA

15 grudnia 2015 roku o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej Nr 14 w Lubinie, odbędzie się XXVI Przegląd Teatru Jednego Aktora. Wieloletnią tradycją naszej placówki jest rozpoznawanie i rozwijanie młodych talentów. W tym dniu aktorzy będą prezentować swoje monodramy w pokazach konkursowych. Do przeglądu zgłoszonych zostało 9 uczniów.
Lista uczestników:
Baran Zuzanna – „Księżniczka na pierzynie” (opiekun P. Dorota Baryłkiewicz)
Nazimek Natalia – „Świąteczne podarki” (opiekun P. Natalia Ratajczak)
Pabian Magdalena – „Balon niejadek” (opiekun P. Natalia Ratajczak)
Pelak Sara – „Srebrna medalistka”  (opiekun P. Natalia Ratajczak)
Sędzikowska Judyta – „Nietoperz”  (opiekun P. Małgorzata Maciszonek)
Urbaniak Oskar – „Ślimak”  (opiekun P. Małgorzata Maciszonek)
Szela Barbara – „Rozrzutny wróbel”  (opiekun P. Magdalena Danek)
Węglińska Hanna – „Skarpetka dziadka Edka” (opiekun P. Katarzyna Węglińska)
Żelazna Olena – „Bajka o żyrafie, która kupiła sobie kapelusz” (opiekun P. Dorota Baryłkiewicz)
Konkurs poprowadzi absolwent naszej szkoły Marcin Czerniawski oraz Teatr dla Was wielokrotnie nagradzani na Dolnośląskich Przeglądach Form Teatralnych F -ART (opiekun p.Dorota Baryłkiewicz). Prezentacje młodych aktorów uświetnią występy szkolnej grupy teatralnej „TEATR NASZ”, działającej pod opieką P. Doroty Baryłkiewicz oraz KOŁO MAŁYCH FORM TEATRALNYCH, którym opiekuje się Pani Natalia Ratajczak.
Za wszystkich trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na szkolnej scenie teatralnej!
Skip to content
%d bloggers like this: