NAJSYMPATYCZNIEJSZY KOT Z BAJKI

Kolejny raz doceniono prace plastyczne naszych najmłodszych uczniów. Pierwszoklasiści okazali się bezkonkurencyjni, zdobywając większość nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym „Najsympatyczniejszy kot z bajki”. Organizatorem konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna w Lubinie Filia nr 4, a uczestnikami dzieci z powiatu lubińskiego. Szczególne brawa należą się uczniowi klasy I c Marcelowi Cierlikowi za zajęcie I miejsca. Drugie miejsca zajęli: Jagoda Lachowicz z kl. I c oraz Szymon Popko z kl. I e. Trzecie miejsca uzyskali Natalia Jeżak i Michał Piasecki z klasy I c.

Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie:  z klasy I b – Aleksandra Opanowicz, Martyna Florczyk, Kacper Poraszka oraz Malina Kołodziejczyk, z klasy I c – Jakub Bielak, Martyna Sosnowska, Dominik Kaczorowski, Emilia Kocur, Marcin Trzybulski, Michał Mroziński, z klasy I d – Aleksandra Łokaj i Nataniel Sołonynka oraz uczniowie klasy I e – Pola Fuczek i Szymon Hofman.

Gratulujemy małym artystom i życzymy następnych sukcesów! Zapraszamy do naszej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: