DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada 2015 roku z inicjatywy świetlicy szkolnej obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. (galeria)

Już od samego rana wielki pluszowy MIŚ witał wszystkie dzieci wchodzące do naszej szkoły. W ciągu całego dnia odbyły się konkursy: plastyczny, wiedzy, recytacja wierszy, zabawy ruchowe, zabawy relaksacyjne, głośne czytanie wierszy i opowiadań, prezentacje naszych pluszowych przyjaciół,   kolorowanie malowanek, poczęstunek w grupach „Małe co nieco”, oglądanie bajek DVD – oczywiście wszystko o misiach. Dzieciom w tym dniu towarzyszyły ich ulubione misiowe pluszaki.

W ramach projektu w szkolnym konkursie plastycznym „Miś” nagrody zdobyli:

w klasach I:

I miejsce- N. Sołonynka Id

II miejsce – M. Sosnowska Ic

III miejsce – N. Draganik Id

Wyróżnienia przyznano:

H. Sienkiewicz Ia, M. Wicha Id, N. Flak If, W. Wawrzków If, Ł. Szleszyńska Id

w klasach II i III:

I miejsce –  M. Biały IIIa

II miejsce – M. Chowańska IIIc

III miejsce – M. Rak IIc

wyróżnienia:

A. Hawrylczak IIe, M.Pabian IIg, R. Stachura IIf, M.Noga IIf, W. Przygocki IIc, Z. Cymańska IIe, W.Wojtczak IIIc

Konkurs wiedzy pt. „Co wiem o misiach?” odbył się w dwóch kategoriach: dla klas II – drużynowo, dla klas III – indywidualnie. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat historii Światowego Dnia Misia oraz znajomością bajek, w których głównymi bohaterami są Misie.

W klasach II najlepsza okazała się drużyna klasy IIc – M. Jaworska i E. Angelow.

II miejsce wywalczyli uczniowie klasy IIf J. Dwornicka i M. Noga

III miejsce zdobyły drużyny klasy IIb i IIg klasy reprezentowali uczniowie:

F.Kołodziej, W.Luźniarek IIb, G.Jankowska, N.Nazimek IIg

W klasach III w indywidualnych zmaganiach I miejsce zdobyła O.Laskowska  IIIa

II miejsce – O. Stępień IIId

III miejsce – D. Jaśkiewicz IIId

Dzień pluszowego Misia przygotowały i poprowadziły wych. świetlicy:

B. Gaweł, M. Korczak, A. Olszowiak