WODA W NASZYM MIEŚCIE

Blisko 200 osób wzięło udział w konkursie plastycznym „Woda w moim mieście” organizowanym przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie.  Podczas uroczystej gali w Centrum Kultury „Muza”  wręczono nagrody laureatom. W konkursie wyróżniono dwanaście osób z klas I – VI. Fantazja najmłodszych nie miała granic. Każdy mógł użyć dowolnej techniki i materiałów. Uczniowie malowali farbami, pastelami, a także wykorzystali bibułę czy śmieci. Z wielką radością informujemy, że laureatką drugiego miejsca w kategorii klas I – III została  nasza sześcioletnia uczennica  z klasy I c – Emilka Kocur. Otrzymała cenną nagrodę, ufundowaną przez MPWiK, a jej piękną i kolorową pracę można podziwiać w opublikowanym kalendarzu.

Życzymy małej artystce dalszego rozwoju oraz nowych osiągnięć w konkursach plastycznych! Zdjęcia z uroczystości wreczenia nagród można obejrzeć w naszej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: