IMPONUJĄCA WIEDZA O EUROPIE

Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych. Szóstoklasiści przygotowali wystawę, na której zaprezentowali flagi, europejskie stolice oraz zwroty w ponad dwudziestu językach Europy. Drugim etapem obchodów Europejskiego Dnia Jezyków Obcych był konkurs wiedzy na temat języków, flag i stolic Europy. Spośród ponad dwudziestu uczestników wyłoniliśmy sześciu finalistów, którzy zmierzyli się w finałowym etapie konkursu. Byli to: Jakub Stachów, Sebastian Rosół, Bartosz Myszkowski, Maciej Przygoda, Daria Racińska i Jolanta Lach. Wszyscy uczniowie wykazali się imponująca wiedzą na temat Europy i świetną znajomością języka angielskiego (na pytania konkursowe odpowiadali po angielsku). Zwycięzcą okazał się Maciej Przygoda z kl. VIa, drugie miejsce zajął Sebastian Rosół z kl. VIc, trzecie miejsce przypadło Jakubowi Stachów z kl. VIa. Laureatom gratulujemy!!!

Skip to content
%d bloggers like this: