DZIEŃ CHŁOPAKA W I D

W środę, 30 września, klasa 1 D obchodziła Dzień Chłopaka. Było to pierwsze wspólne święto w klasie. W tym dniu uczniowie nie mieli zajęć lekcyjnych. Dzień rozpoczęliśmy od życzeń dla naszych kochanych chłopców oraz obejrzenia filmu pt: „Plastusiowy pamiętnik”. Podczas oglądania filmu delektowaliśmy się pysznymi smakołykami od rodziców. Następnie dziewczynki kolorowały medale, które wręczyły dla naszych SUPER CHŁOPCÓW. Chcieliśmy bardzo podziękować rodzicom za przygotowanie dyplomów oraz pysznych słodkich niespodzianek, które bardzo smakowały pierwszakom. Na koniec dnia cała klasa poszła do Kubusiowego Zakątka. Wszyscy przyjemnie spędziliśmy czas. Zadowolone i uśmiechnięte dzieci wróciły do świetlicy. Zdjęcia można obejrzeć w galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: