„GRAFICIARZE”- KOŁO PLASTYCZNE

Serdecznie zapraszamy klasy IV – VI na zajęcia plastyczne, które odbywać się będą w naszej szkole w środy o godzinie 1515.  Poznamy na nich nowe techniki, stworzymy „coś z niczego”. Eksperymentując z farbami, papierem, linoleum ożywimy stworzenia naszej wyobraźni. Jednego dnia będziemy pracować jak artyści na sztalugach, innego jak dzieci malować rękoma, następnego zabawimy się w „Graficiarzy” a gdy zrobi się ciepło wyruszymy w plener. Oczywiście nie zapomnimy uczestniczyć w licznych konkursach plastycznych, a wszystkie nasze prace będziemy prezentować szkolnej społeczności.

Dlatego jeśli nie boisz się trochę pobrudzić, lubisz świetną zabawę i chcesz rozruszać swoją wyobraźnię – ZAPRASZAMY.

Na zajęcia zapisywać się można codziennie w godz. 12.40 – 14.40 u Pani Joanny Koszewskiej (sala 10) oraz Katarzyny Węglińskiej (sala 12).

Skip to content
%d bloggers like this: