PSIAKI, KOCIAKI I INNE ZWIERZAKI

Nasi uczniowie po raz kolejny wzięli udział w Rejonowym Konkursie pt: „Psiaki, kociaki i inne zwierzaki” organizowanym przez MCK w Legnicy. Wyniki już niebawem. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii prac, które w tym roku reprezentują naszą szkołę, a zostały wykonane przez uczniów klas 4-6 : Mateusza Górnego (4c), Olę Jędrkowiak (6b), Oliwię Bielecką (6b), Jakuba Stachów (6a), Wojtka Grzybowskiego (6a), Joannę Kołpę (4a), Hanię Węglińską (4a), Mateusza Kołodzieja (4c), Karolinę Chełpę (6b), Dominikę Gruszecką (4c), Natalię Kosior (6b), Agnieszkę Puc (6c), Jagodę Jurek (6c), Martynę Łukasiewicz (4c), Patryka Antosza (6b), Weronikę Piwowarską (4c). Trzymamy kciuki, aby jak najwięcej prac naszych artystów zostało nagrodzonych i wyróżnionych. Zaglądnij do galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: