SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH

8 czerwca 2015r., na obiektach sportowych Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, odbył się wojewódzki finał IV edycji ogólnopolskiej akcji „Szczypiorniak na Orlikach”. Głównym organizatorem turnieju jest Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Nasze dziewczęta, po wygranych eliminacjach w Lubinie, awansowały do kolejnego etapu. Do finału w stolicy Dolnego Śląska zakwalifikowało się 8 drużyn w kategorii dziewcząt. Nasza drużyna, po zaciętej walce do ostatniego gwizdka, zajęła III miejsce. Dodatkową atrakcją, zapewnioną przez organizatorów, było wręczanie medali młodym szczypiornistom, przez czołowych zawodników polskiej piłki ręcznej: Sławomira Szmala, Krzysztofa Lijewskiego oraz Bartłomieja Jaszki. Dziewczęta miały możliwość zebrania autografów oraz zrobienia zdjęć ze swoimi idolami.
Skład naszej reprezentacji: Armata Agata, Buckiewicz Zuzanna, Buczyńska Wiktoria, Grajek Karolina, Karpisz Karolina, Kubieniec Sandra, Półtorak Wiktoria, Stańczyk Maja, Szczepańska Joanna (klasa VId), Jędrkowiak Aleksandra (Vb), Kałużny Zuzanna (Vd), Puc Agnieszka, Szulga Kamila (Vc). Serdecznie gratulujemy dziewczętom i życzymy dalszych sukcesów w sportowej karierze. Zdjęcia z turnieju można zobaczyć w naszej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: