SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH

20 maja 2015R. na hali RCS-u w Lubinie odbyła się IV edycja ogólnopolskiej akcji „Szczypiorniak na Orlikach”. Organizatorami i pomysłodawcami akcji są Związek Piłki Ręcznej w Polsce, sponsor strategiczny polskiej piłki ręcznej – firma Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Nasza  szkoła reprezentowana była przez  uczennice klas IV, uczniów klas V oraz klasę VI d. Po zaciętej  walce dziewczęta z klasy VI D, przygotowywane przez p.I. Hipner: Agata Armata, Zuzia Buckiewicz, Wiktoria Buczyńska, Karolina Grajek, Karolina Karpisz, Sandra Kubieniec, Wiktoria Półtorak, Maja Stańczyk,  pokonały Szkołę Podstawową Nr 7 i zakwalifikowały się do dalszego etapu rozgrywek.
Naszym reprezentantom gratulujemy i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim, oraz trzymamy kciuki za awans do finału akcji, który odbędzie się przed meczem reprezentacji, gdzie Biało-czerwoni, brązowi medaliści MŚ w Katarze podejmą wicemistrzów Europy -Duńczyków!

Skip to content
%d bloggers like this: