„CHODŹ” Z NAMI

20 maja 2015r. w ramach projektu Aktywny Turysta, dofinansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Lubinie, odbyło się w naszej szkole spotkanie z mistrzami świata w nordic walking panem Bogdanem Grygorowiczem i panią Jolantą Kurzawską. Było to pierwsze w naszej szkole spotkanie, na którym dowiedzieliśmy się jakie są zalety tego sportu, gdzie można go uprawiać i jaki sprzet jest odpowiedni. Pan Bogdan powiedział też o zasadach odżywiania i ubierania się podczas czynnego uprawiania nordic walkingu.  Zapraszamy wszystkich chętnych do chodzenia z kijami. W treningach może wziąć udział każdy. Pod profesjonalnym okiem trenera można będzie nauczyć się prawidłowej postawy oraz właściwej techniki chodzenia. 21 maja pierwszy raz wyruszamy w teren, zbiórka o 16.30 na pętli na Ustroniu IV.

Skip to content
%d bloggers like this: