SZKOLNY KONKURS TANECZNY

12 maja 2015 r. odbyły się w naszej szkole Zawody Taneczne organizowane przez p.Agatę Gil. W konkursie udział wzięło 10 zespołów tanecznych z klas 1-6. Występy oceniało jury w składzie: p. wicedyrektor Monika Ilnicka, p. Agnieszka Kocaba, p. Beata Kubajewska oraz uczennica kl. 6a Karolina Zawadzka. W trakcie podliczania głosów  zaprezentowali się goście specjalni:

– Mistrz Świata w Karate Tradycyjnym p.Bartosz Skwarki wraz ze swoim uczniami Piotrem Gilem oraz Piotrem Gardyzą.

– Uczennice: Zuzanna Wróblewska z kl.6a, która od lat trenuje gimnastykę artystyczną  w klubie Ocelot z Hanną Lechwar z kl.3c.

– Zatańczyła dla nas również nasza uczennica Marysia  Grodzka  wraz z zespołem  – układ  Flamenco z kl.1e.

Zespoły biorące udział w konkursie wykazały się zaangażowaniem i wytrwałością w pracy nad przygotowaniem układów tanecznych. W dniu zawodów miały okazję zaprezentować swoje umiejętności przed całą społecznością naszej szkoły, a cudowna widownia gorąco im  kibicowała.

Najlepiej ocenione, trzy drużyny zdobyły medale i dyplomy:

I m-ce : „Super szóstka” z klasy 1 e

II m-ce: „Teenengers” z klasy 5a

III m-ce: „Wąsy” z klasy 1f

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i zapraszamy za rok.

Skip to content
%d bloggers like this: