KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ „SING STAR”

18 marca w naszej szkole odbył się V Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej Sing Star. Do zmagań przystąpiło osiem szkół z całej gminy. Prezentacje uczestników oceniało jury, którego gośćmi byli Państwo Dorota i Zbigniew Gumienni, nauczyciele Państwowej Szkoły muzycznej oraz Centrum Muzycznego ZG Muzyk w Lubinie. Pierwsze miejsce wywalczyła uczennica szkoły podstawowej nr 9 Maria Jaskuła, która znakomicie wykonała utwór Sam Brown „Stop”. Drugie miejsce zajęła uczennica SP 10 Natalia Herda, natomiast trzecią lokatę wyśpiewała, uczennica SP 12, Aleksandra Smużniak śpiewająca utwór Celin Dion „Titanic”. Jury przyznało również wyróżnienie Aleksandrze Poniedzielskiej ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Polkowicach. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, dziękujemy ich nauczycielom za wspaniałe przygotowanie swoich podopiecznych i zapraszamy do udziału za rok.

Skip to content
%d bloggers like this: