KONKURS WIEDZY PRZYRODNICZO – EKOLOGICZNEJ

11 marca 2015r. w Gimnazjum nr 1 w Lubinie odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Przyrodniczo – Ekologicznej. Pierwszy etap konkursu odbył się w naszej szkole. Test składał się z pytań zamkniętych i pozwolił wyłonić 5 najlepszych uczestników. W Gimnazjum, o tytuł najlepszego, stanęli do walki Maciej Przygoda z klasy 5a i Andrzej Tyc z 6c. Konkurs oparty był na zasadach gry „1 z 10”. Nasz uczeń, Maciek, zajął II miejsce. Finalistów wspierała 3-osobowa grupa, dla której również przygotowano konkurs. Uczniowie zaprezentowali wiersz (nawiązujący do najbliższej okolicy, napisany przez Kubę Kozłowskiego z 6a), plakat oraz rozwiązali test wiedzy. Karolina Zawadzka, Filip Drożdżak oraz Jagoda Czajkowska (wszyscy z klasy 6a) okazali się niepokonani i zajęli I miejsce. Gratulujemy!

Skip to content
%d bloggers like this: