NIE MUSZĄ PISAĆ SPRAWDZIANU

15 października 2014r. w naszej szkole odbył się szkolny etap konkursu „zDolny Ślązaczek”. Do etapu powiatowego przedostało się pięciu uczniów: Jakub Kozłowski, Karolina Zawadzka oraz Filip Droździak z klasy 6a oraz Andrzej Tyc i Patryk Mazurek z 6c. Do etapu finałowego zarówno z matematyki, jak i języka polskiego przeszli: Karolina Zawadzka oraz Jakub Kozłowski. Finał matematyczny odbył się 14 stycznia 2015r., a z języka polskiego 12 lutego 2015r. W części polonistycznej Kuba i Karolina uzyskali tytuły laureatów, a w matematycznej – finalistów. Po raz pierwszy w historii naszej szkoły dwoje uczniów jest zwolnionych z egzaminu szóstoklasisty. Przypominamy, że Kuba był już laureatem tego konkursu, jako piątoklasista, w ubiegłym roku szkolnym. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content
%d bloggers like this: