KONURS PLASTYCZNY – LUBIN MOIM MIASTEM

23 lutego 2015r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego dla klas I – III „Lubin – moje miasto”. Celem konkursu było przedstawienie oczami dziecka najciekawszych obieków charakterystych dla naszego miasta. Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej w formacie A3 przy wykorzystaniu dowolnej techniki. W konkursie udział wzięło 49 uczniów. Inwencji twórczej nie zabrakło, a prace okazały się ciekawe i zaskakujące pomysłowością. Ostatecznie jury przyznało 5 nagród i 13 wyróżnień. Nagrody otrzymali: Emilia Sołtysik 3b, Wiktoria Jańczyńska 3e, Marysia Pawlak 1f, Paulina Sosnowska 3a, Kaja Jężak 3a, natomiast wyróznione prace wykonali: Wiktoria Król 2b, Wiktoria Kozłowska 1f, Ola Hatała 1f, Amadeusz Opaliński 3a, Martyna Bojaryn 2d, Oliwia Samulska, 2b, Patrycja Parafińczuk 1f, Kamila Grudnik 2b, Julia Ragan 3e, Martyna Mikutel 1d, Martyna Noga 1f, Alicja Kulik 2d, Sara Stempak 1d. Gratulujemy wszystkm laureatom, a uczestnikom dziękujemy za udział.

Skip to content
%d bloggers like this: