SMOKI TOLKIENA

W lutym, w naszej szkole można obejrzeć nową wystawę pt. „Smoki z powieści J.R.R. Tolkiena”. Tolkien jest autorem takich powieści jak „Władca Pierścieni” czy „Hobbit”. Prace uczniów klas szóstych wykonane techniką płaskorzeźby (materiał plastelina) cieszą się ogromnym zainteresowaniem szkolnej młodzieży. Oto nazwiska osób których prace pojawiły się na wystawie: Weronika Zielińska, Kuba Rosiak, Michał Huzior, Wiktoria Żbikowska, Nikola Tarnowska, Natalia Kacprzyk, Ola Mikutel, Ihsan Ostaszewski, Agata Armata, Konrad Ryszko, Mateusz Kucharski, Joanna Szczepańska, Karolina Puk, Konrad Brodecki, Karolina Zawadzka, Martyna Obara, Karina Bieńko, Paulina Sroka, Natalia Kowalik, Grzegorz Podraza, Weronika Drozdowska oraz Julia Drozdowska.
Życzymy dalszych sukcesów w twórczościach plastycznych. Zapraszamy również do galerii.
Skip to content
%d bloggers like this: