MISTRZYNIE POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ

5 lutego 2015 roku reprezentacja naszej szkoły była gospodarzem Mistrzostw Powiatu Lubińskiego  w piłce ręcznej dziewcząt. Do walki stanęłyśmy wespół z trzema najlepszymi drużynami, które w drodze eliminacji doszły do finału. Walka była trudna i zacięta, ale opłacało się wytrwać w bojowym nastroju do końca. Po meczach ze Szkołą Podstawową Nr 8 i Szkołą Podstawową Nr 7 dziewczęta zostały MISTRZYNIAMI naszego powiatu. Gratulujemy. A oto skład zwycięskiego teamu: Agata Armata, Zuzia Buckiewicz, Wiktoria Buczyńska, Karolina Grajek, Karolina Karpisz, Sandra Kubieniec, Wiktoria Półtorak, Ola Serafin, Maja Stańczyk, Nikola Tarnowska, Zuzia Kałużny, Kamila Wawrzków i Agnieszka Puc. Życzymy  dziewczętom sukcesów w reprezentowaniu naszego powiatu w rozgrywkach na wyższym szczeblu. Zapraszamy do galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: