IV Szkolny konkurs wiedzy o patronie

11.12.2014 r. w 20 rocznicą śmierci gen. Maczka odbył się szkolny konkurs wiedzy o patronie szkoły. Do konkursu przystąpiło 9 drużyn z klas V i VI.Uczestników oceniało jury w składzie: p. Donata Wisłocka, p. Małgorzata Maślanka. Uczestnicy odpowiadali na pytania związane z życiem i działalnością wojskową generała Maczka. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy V a w składzie Daria Racińska, Maciej Przygoda, Weronika Lewandowska, drugie miejsce – drużyna z klasy VI a : Gabriela Goldszajdt, Zuzanna Knapik i Karolina Zawadzka, trzecie miejsce drużyna z klasy V c – Sebastian Rosół i Alicja Wróbel. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Nagrodę specjalną – dyplom laureata czterech konkursów o patronie szkoły otrzymała Aleksandra Serafin z klasy VI d. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, życzymy dalszego rozwijania zainteresowań historycznych związanych z biografią naszego patrona, generała Stanisława Maczka. Organizacja konkursu: Donata Wisłocka – nauczyciel historii, Małgorzata Maślanka – nauczyciel bibliotekarz.

Skip to content
%d bloggers like this: