SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W 1A

4 grudnia 2013 roku do uczniów z klasy I A zawitał, długo oczekiwany przez wszystkie dzieci,  Święty Mikołaj. Podczas wizyty naszego gościa dzieci nie tylko zostały obdarowane słodkościami, ale także wysłuchały ciekawych informacji. Poznały między innymi: historię mówiącą o tym jak to się stało, że Mikołaj stał się jedną z najważniejszych osób w życiu każdego dziecka; dowiedziały się także jak przebiega życie w krainie Mikołaja – Laponii oraz jak wygląda .pracownia i poczta, w której przechowywane są listy dzieci z całego świata. Każda przekazywana przez naszego gościa wiadomość wzbogacana była prezentacją. Dzieci miały również możliwość zadawania nurtujących ich pytań, na które Święty Mikołaj z chęcią udzielał odpowiedzi. Zapraszamy do galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: