DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dzień 25 listopada uznawany jest za „ŚWIATOWY  DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA”. Do pielęgnowania tej daty przyłączyła się również nasza świetlica szkolna. W tym dniu „Świetliczaki” przyniosły swoje ulubione misie. Wśród wielu zabaw królował „Stary niedźwiedź”, dzieci rozwiązywały quiz o Kubusiu Puchatku i rysowały misie z zasłoniętymi oczyma, ale nie zabrakło też głośnego śpiewu piosenek o misiach. Odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowanego przez Panią Anię Olszowiak, w którym dzieci przedstawiły swoich ulubieńców różnymi technikami. Jury konkursu (w składzie – Panie: M. Korczak, B. Kubajewska oraz P. Wojtasik) – nagrodę główną przyznało Małgosi Piaseckiej – kl. IIc oraz dwie nagrody: Oli Stępień – kl. IId i Nadii Nowak – kl. IIc. Wyróżnienia natomiast otrzymali: Hania Chowańska – kl. IIc; Julia Kozar – kl. IId; Amelka Małek – kl. IIc; Karolinka Śliwińska – kl. Ie; Tosia Perłowska – kl. Ig; Ania Hawrylczak – kl. Ie; Ola Paszek – kl. If; Zuzia Baran – kl. IIa; Patrycja Bałdyga – kl. IIe; Oskar Wicha – kl. IIc; Fabian Owczarek – kl. Ig; Tobiasz Sołonynka – kl. IIc; Gabrysia Kościelna – kl. IIe; Ala Postrożny – kl. IIc; Michał Siekaniec – kl. IIc. Laureatom serdecznie gratulujemy.

Skip to content
%d bloggers like this: