MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „DARY JESIENI”

14.11.2014 r. odbyło sie uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego pn.: „Dary jesieni”. W konkursie wzięło udział 8 szkół podstawowych z naszego miasta. Ogółem napłynęło 136 prac. Z przyjemnością informujemy uczestników konkursu, iż jury przyznało 11 nagród i 25 wyróżnień.

Nagrody zdobyli:

Amelia Bogdańska kl. II – ZSI; Marika Tomczak kl. II – SP 9; Wiktoria Rybicka kl. II – SP 9; Urszula Bugała kl. I – SP 10; Natasza Latos kl. III – SP 10; Martyna Juszkaluk Kl. III – SP 10; Bianka Nowak kl. III – SP 10; Patrycja Młynarczyk kl. Ie – SP 14; Wiktoria Tyndyk kl. Ie – SP 14; Michał Małecki kl. I f – SP 14; Maja Szkraba kl. II e – SP 14.

Wyróżnienia otrzymali:

Konrad Mycan kl. II – SP 8; Wojciech Kłosiński kl. I – ZSS; Zuzanna Kowalik kl. II – ZSS; Karolina Dębowy kl. I – SP 9; Noemi Żerelik kl. III – SP 9; Wiktoria Marszałek kl. III – SP 9; Milena Honorska kl. I – SP 10; Nikola Smyk kl. III – SP 10; Jagoda Laprus kl. I – SP 12; Aleksandra Kaźmierczak kl. I e – SP 14; Maksymilian Frątczak kl. Ie – SP 14, Wiktoria Kowal kl. Ic – SP 14; Katarzyna Duławska kl. Ic – SP 14; Julia Zamiara kl. Ic – SP 14, Wiktor Małek kl. Id – SP 14; Natalia Nazimek kl. Ig – SP 14; Weronika Wojtczak kl. IIc – SP 14; Małgorzata Piasecka kl. IIc – SP 14; Milena Biały kl. IIa – SP 14; Nadia Nowak kl. IIc – SP 14; Amelia Małek kl. IIc – SP 14; Alicja Postrożny kl. IIc – SP 14; Angelina Tarnowska kl. IIe – SP 14; Ewelina Zalińska kl. IIa – SP 14; Elison Dobi kl. II e – SP 14.

Wszystkim, którzy wykonali prace bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom nagród i wyróżnień serdecznie gratulujemy. Równocześnie dziękujemy opiekunom za przygotowanie dzieci do konkursu.

Skip to content
%d bloggers like this: