BEZPIECZNI CODZIENNIE

14 listopada 2014 r., uczniowie klasy I A mieli przyjemność gościć podczas zajęć Panią Sylwię – funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. Głównym celem spotkania było przypomnienie i utrwalenie podstawowych zasad i wiadomości związanych z przepisami ruchu drogowego. Podczas spotkania dzieci utrwaliły także wiedzę dotyczącą zachowania bezpieczeństwa w domu oraz w stosunku do osób nieznajomych. Uczniowie mieli również okazję zapoznać się ze standardowym wyposażeniem policjantów oraz elementami munduru. Temat spotkania wywołał w dzieciach wzmożone zainteresowanie. Uczniowie nie tylko wsłuchiwali się w wiadomości przekazywane przez naszego gościa, ale także aktywnie uczestniczyli w zajęciach zadając prowadzącemu wiele pytań.

Skip to content
%d bloggers like this: