WIKTORIA I KAROLINA NA FESTIWALU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

W dniu 31. października w Wołowskim Ośrodku Kultury odbyła się Gala finałowa IX Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej. Kilka dni wcześniej, podczas przesłuchań konkursowych jury w składzie; Tomasz Sztrekier, Paweł Fedorczak, Piotr Brzeziński wysłuchało 296 wykonawców z Trzebnicy, Bielawy, Żmigrodu, Góry, Starego Wołowa, Ścinawy, Brzegu Dolnego, Prusic, Polkowic, Lubina, Krzelowa, Wąsosza i Wołowa. Uczestnicy festiwalu wykonywali piosenki w języku angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, francuskim i chińskim.
Miło nam zakomunikować, że naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Karolina Ziemlicka oraz Wiktoria Krakowiak, która dostała się do Gali finałowej i wyśpiewała II miejsce piosenką „All the things you are” z repertuaru Elli Fitzgerald. To już drugi z rzędu udział Wiktorii, która w zeszłym roku, w tym samym festiwalu otrzymała I miejsce za piosenkę Ofyn Pripetchik (język Yiddish).

Skip to content
%d bloggers like this: