PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA

17 października 2014 roku w świetlicy szkolnej – w sali 014 odbyła się uroczystość „Pasowania na Świetliczaka”, czyli przyjęcie do grona Świetliczaków najmłodszych uczniów naszej szkoły. W uroczystości wzięły udział dzieci z grupy IV (kl. I e i I g) z wychowawcą – Panią Małgosią Korczak oraz starsze Świetliczaki z grupy VII (kl. II b i II c), które wraz z wychowawcą – Panią Anią Olszowiak zorganizowały zabawę.

Aby dostać się do grona Świetliczaków, kandydaci musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale i pewnymi umiejętnościami. Przyszłe Świetliczaki zostały poddane m.in. smakowaniu cytryny, a poprawnie wykonane zadania nagradzane były gorącymi brawami. Wszystkie dzieci doskonale przeszły test gotowości świetlicowej, po czym złożyły ślubowanie. Na pamiątkę nowo przyjęci otrzymali dyplomy pasowania na Świetliczaka i lizaki ze słoneczkiem.

Skip to content
%d bloggers like this: