LITERY ZNAJĄ, WIĘC CZYTAJĄ

10 października w bibliotece szkolnej odbył się szkolny etap konkursu pięknego czytania klas III „Litery znam, więc czytam sam”.

Przystąpiło do niego dziesięciu uczniów – Agata Słota IIIa, Oliwia Szulc IIIa, Marcin Musiał IIIb, Emilia Sołtysiak IIIb, Oskar Cierlik IIIc, Nikola Łokaj IIIc, Karolina Galas IIId, Maksymilian Litwin IIId, Klaudia Lewandowska IIIe, Milena Marcinkowska IIIe.

Jury w składzie: Justyna Garbera-Piasecka, Małgorzata Maślanka, z uwagą wsłuchiwało się w treść prezentowanych utworów, oceniając interpretację tekstów czytanych przez uczestników.

W międzyszkolnym konkursie pięknego czytania, które odbędzie się 21 października w Filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej wezmą udział uczniowie, którzy zdobyli najwięcej punktów: Oliwia Szulc, Marcin Musiał i Nikola Łokaj. Gratulujemy i życzymy sukcesów w konkursie międzyszkolnym!

Skip to content
%d bloggers like this: