POWRÓT LATA

Pierwszego października w naszej szkole zagościły wakacje! Jak to możliwe? Wszystko za sprawą wspomnień, które usłyszeliśmy w wykonaniu uczestników międzyszkolnego konkursu krasomówczego „Wakacyjne opowieści”.

Reprezentanci pięciu lubińskich szkół za pomocą słowa mówionego przenieśli jury i zgromadzoną publiczność w świat beztroskich, wakacyjnych  chwil. Słuchając tych opowieści, można było oczyma wyobraźni zobaczyć nadmorskie krajobrazy i powrócić do klimatu letnich wędrówek i przygód. Każda z historii była pełna emocji!

Najpiękniej swoje wspomnienia przedstawili Paweł Babula ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Lubinie i Olena Żelazna – reprezentantka naszej szkoły. II miejsce przyznano Mai Hajduk z SP Nr 8 w Lubinie i uczennicy klasy IIIe z naszej szkoły – Klaudii Lewandowskiej. III miejsce zajął Benon Gołowejno z SP 14. Jury wyróżniło także opowieści Anny Stawikowskiej z Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie i Miłosza Podbudzkiego ze Szkoły Podstawowej Nr 3. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. GRATULUJEMY!

Dziękujemy firmie Foto Studio Paweł Wechta oraz Radzie Rodziców przy SP 14 za ufundowanie atrakcyjnych nagród. Podziękowania kierujemy również do uczniów klasy III c, którzy uświetnili konkurs wesołą częścią artystyczną, która wprowadziła wszystkich w wakacyjny nastrój.

Reprezentantów naszej szkoły wyłoniono podczas szkolnych eliminacji, które odbyły się 25 września. Wzięło w nich udział 10 osób. Jury przyznało 4 nagrody. Otrzymali je: Julia Krajewska z klasy III c, Olena Żelazna i Benon Gołowejno z klasy IIa oraz Klaudia Lewandowska z klasy IIIe. Na wyróżnienie zasłużyli: Kasia Dziamba z III c, Igor Szuchnicki z IIIe, Jakub Maślanka z IId, Dawid jaskiewicz z IId, Kacper Juszczak z IId i Oliwia Laskowska z IIa.

Zapraszamy do galerii – zdjęcia z obu konkursów.

Skip to content
%d bloggers like this: