KAROLINA W TELEDYSKU

Największy polski serwis internetowy karaoke, czyli śpiewu do podkładów muzycznych www.ising.pl, zorganizował w celu wyłonienia zwycięzców ogólnopolski konkurs p.t. Ising Stars. Nagrodą główną w tym konkursie jest nagranie, wypromowanie i wydanie singla na ogólnopolski rynek muzyczny, ale jest też wiele innych nagród np. warsztaty wokalne czy nagrody rzeczowe. Cały konkurs rozpoczął się 24 lipca i trwa ponad dwa miesiące, w czasie których w różnych konkurencjach wokalnych i prezentacji własnej osoby spośród tysięcy uczestników wyłaniane są te które przechodzą dalej. Nasza uczennica kl. Vc Karolina Ziemlicka występująca w konkursie jako Karolka5231 po pokonaniu około 3 tysięcy uczestników jest dziś w ścisłym finale tego konkursu z nieliczną już 45 osobową konkurencją. Wielu uczestników to osoby będące zawodowymi muzykami, posiadające własne zespoły muzyczne czy mające za sobą występy w popularnych telewizyjnych talent show. W czasie trwania wieloetapowego konkursu oceniano wykonanie jednej piosenki, potem w drugim etapie wielu piosenek i postępy w ich wykonywaniu, potem najlepsi wystąpili na żywo w radiu radio.4fun.tv . Karoliny w wywiadzie można posłuchać tutaj http://ising.pl/nagranie/180svk12tp0,ISing_Stars-karolka5231. natomiast w piosenkach np.:http://ising.pl/nagranie/17v2aob7i0d,Karolina_Ziemlicka-Alleluja Po wysłuchaniu wywiadu na żywo, słuchacze głosowali na swoich faworytów i w tym etapie Karolina również pokonała liczną konkurencję przechodząc do następnego etapu konkursu czyli „Prezentacja” co oznaczało nagranie piosenki i teledysku. Karolina nagrała więc teledysk który można zobaczyć tutaj:

http://ising.pl/nagranie/182r43lflgd,Karolka5231-Zabiore_Cie_na_moja_gwiazde

Teledysk powstał dzięki pomocy i zaangażowaniu różnych ludzi. Niektóre fragmenty tego teledysku nagrywane były w naszej szkole przez koleżanki Karoliny i również je przedstawiają. Teraz spośród 45 osobowej grupy uczestników prezentacji Jury wyłoni 20 osób do ścisłego finału, który odbędzie się 29 września we wrocławskim klubie muzycznym „Zaklęte Rewiry”. Zaznaczyć należy że Karolinę oceniać będą m.in.: wokalistka  Natalia Szroeder, wokalista Patryk Kumór, „Liber” wokalista, autor tekstów i kompozytor, Bartosz „Tabb” Zielony Producent przebojów m.in. dla Sylwii Grzeszczak, Eweliny Lisowskiej, Grzegorza Hyżego, Hanna Krawczyńska PR Manager w 4fun.tv, wcześniej odpowiadała za promocję największych talent show, Piotr Baronowski – Łowca talentów i inicjator iSing Stars, Music & Promotion Manager w HQT Music Group, partner wydawniczo-promocyjny Universal Music Polska. Dyrektor muzyczny i programowy Radia 4fun.tv,oraz inne osoby, trenerzy wokalni,  dziennikarze radiowi i telewizyjni, producenci klipów np. Honoraty Skarbek.

Skip to content
%d bloggers like this: