31 MAJA – ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU

W maju zostały przeprowadzone warsztaty z uczniami klas V –VI na temat negatywnych skutków palenia papierosów. Zorganizowany został również szkolny konkurs plastyczny „Nie pal, palenie szkodzi zdrowiu”. Celem konkursu było kształtowanie odpowiedzialności za własne zdrowie, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach, gdy inni w otoczeniu palą papierosy lub namawiają do palenia.

Tematyka konkursu nawiązywała do profilaktyki antynikotynowej oraz wpływu palenia na zdrowie. Wystawa prac odbyła się 31 maja, w Światowy Dzień Bez Tytoniu.

Komisja nagrodziła i wyróżniła najciekawsze prace uczniów.

Nagrody otrzymali:

1 Ahsan Ostaszewski Vd

2 Bartek Sienkiewicz Vd

3 Nikola Tarnowska Vd

4 Kevin Tarnowski VId

5 Małgorzata Krzyszczak Vb

Wyróżnieni uczniowie:

1 Konrad Ryszko Vd

2 Konrad Nowak Vd

3 Mateusz Krupa Vd

4 Nikodem Bober Vb

5 Konrad Brodecki Vd

Skip to content
%d bloggers like this: