LITERY ZNAJĄ, WIĘC CZYTAJĄ

Dnia 12 czerwca 2014r. czternastu uczniów klas I wzięło udział w konkursie czytelniczym w bibliotece szkolnej: „Litery znam, więc czytam sam”. Uczestnicy mieli do przeczytania tekst, którego piękne i głośne czytanie trenowali w domu. Następnie losowali wiersze i prezentowali ich treść po krótkim przygotowaniu. Wszyscy wykazali się dużymi umiejętnościami pięknego, głośnego czytania. Jury – pani Justyna Gerbera – Piasecka oraz pani Małgorzata Maślanka –   postanowiło przyznać 5 wyróżnień i 2 pierwsze miejsca.

I miejsce – Hanna Nocuń –kl. I a

I miejsce – Jakub Ziomek – kl. I e

Wyróżnienia:

Bartosz Łagoda kl. I b

Wiktoria Król kl. I b

Natalia Kurzac kl. I c

Małgorzata bartosik – kl. I d

Dawid Jaśkiewicz kl. I d
Gratulujemy!

Skip to content
%d bloggers like this: