DOLNOŚLĄSKA LIGA TALENTÓW

wiktoria_dolita

wiktoria_dolita07.06.2014r. w CK Muza w Lubinie odbyły się powiatowe eliminacje Dolnośląskiej Ligi Talentów 2014 – III edycja. Spośród 19 zakwalifikowanych we wstępnych przesłuchaniach młodych artystów, reprezentujących różne gatunki – od śpiewu przez taniec po formy teatralne, do ostatniego etapu, który odbędzie się we wrześniu we wrocławskim Teatrze Polskim jury w składzie: Waldemar Gromolak, Stanisław Szelc oraz Marta Zięba wybrało 3 reprezentantów naszego regionu oraz postanowiło wyróżnić kolejnych trzech uczestników za bardzo dobre oryginalne wykonania. Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych młodych artystów znalazła się uczennica naszej szkoły Wiktoria Krakowiak (kl. 4b), która wykonała kołysankę w języku Yiddish. Wiktoria nadal ma szansę znaleźć się w finale dzięki głosom internautów. Trzymamy zatem kciuki za naszą artystkę! (więcej na dolita.pl) Głosujcie!!!

Skip to content
%d bloggers like this: