BEZPIECZNI RAZEM

30 maja 2014r. w naszej szkole odbyła się IX edycja Międzyszkolnego Konkursu „Bezpieczni razem”, organizowany przez Straż Miejską w Lubinie. Uczestnicy wykazali się wiedzą o bezpieczeństwie i przepisach Prawa o Ruchu Drogowym, czekały ich zadania z bezpieczeństwa przeciwpożarowego i udzielania pierwszej pomocy. Organizatorzy przygotowali również specjalny, niesamowicie trudny rowerowy tor przeszkód. Naszą szkołę reprezentowali: Dominik Kałuża, Krystian Pinisz, Sebastian Rosół z 4c (kategoria klas 4), Krzysztof Pańczyszyn z 5a, Kuba Kołodziej, Wojciech Sołtysiak z 5b (kategoria klas 5) oraz Maciej Rapa, Paweł Zawis z 6d i Bartłomiej Sudoł z 6a (kategoria klas 6). Nasi uczniowie doskonale poradzili sobie z poszczególnymi konkurencjami zdobywając I miejsce w kategorii klas IV oraz miejsce II w kategorii klas VI. Gratulujemy!!!

Skip to content
%d bloggers like this: