TALENTY WOKALNE

16 maja 2014r. uczniowie naszej szkoły: Mateusz Łysak, Magdalena Szanter, Martyna Wilczura z klasy 1a, Kinga Bogdańska, Kacper Grześkiewicz, Alicja Trzczak z 3a, Julia Hucał, Barbara Mikoda z 3d oraz Karolina Ziemlicka z 4c wzięli udział w Przesłuchaniach Konkursowych XXI Dzieciecego Konkursu Wokalnego „O Złotą Nutkę”. Spośród 64 utalentowanych wokalistów 16 osób zakwalifikowano do koncertu galowego. Z dumą zawiadamiamy, że aż 6 uczniów z naszej szkoły znalazło się wśród laureatów. Koncert finałowy odbył się 25 maja. Karolina Ziemlicka wyśpiewała Srebrną Nutkę, natomiast wyróżnienia zdobyli: Mateusz Łysak, Martyna Wilczura, Kinga Bogdańska, Kacper Grześkiewicz oraz Barbara Mikoda. Kacper otrzymał również Nagrodę Publiczności. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej placówki.

Skip to content
%d bloggers like this: