KASKI DLA CZWARTOKLASISTÓW

W czwartek 29 maja w hali RCS przy ulicy Legnickiej, uczniowie klasy IVb wraz z innymi uczniami klas czwartych lubińskich podstawówek z okazji Dnia Dziecka otrzymali od prezydenta miasta kaski rowerowe. Pan Andrzej Pudełko, naczelnik wydziału oświaty Urzędu Miejskiego w Lubinie zaznaczył, że otrzymują je właśnie czwartoklasiści, ponieważ zdają na kartę rowerową. Przyszli użytkownicy ruchu drogowego spotkali się z przedstawicielami policji, którzy przeprowadzili konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowgo. Odbyła się również sztafeta, w której uczniom towarzyszyli przedstawiciele drużyny żeńskiej i męskiej piłki ręcznej.

Uczeń naszej szkoły Maksymilian Muszyński zdobył I miejsce w konkursie znajomości przepisów ruchu drogowego. Serdecznie gratulujemy!

Skip to content
%d bloggers like this: