SZUMIĄCE GŁOSKI

30 kwietnia w naszej szkole odbył się finał konkursu klas pierwszych „Mistrz głosek szumiących”. Konkurs składał się z trzech etapów – w pierwszym wzięli udział wszyscy uczniowie klas pierwszych! Do ogólnoszkolnego finału zakwalifikowało się po 5 najlepszych osób z każdej klasy. Uczestnicy zmierzyli się z pisaniem ze słuchu, rebusami, krzyżówkami i zagadkami. Wykonali także prace plastyczne. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą i inteligencją. Tytuł Mistrza głosek szumiących otrzymała Martyna Wilczura z klasy I a, drugie miejsce wywalczyła Ola Stępień z klasy I b, a na trzecim uplasowała się Magda Szanter z Ia. Przyznano także wyróżnienia. Otrzymały je następujące osoby: Oliwia Samulska i Ola Tatarynowicz z I b, Kasper Kulpa, Małgosia Piasecka i Radek Wojsa z Ic, Kuba Maślanka z Id, Olga Kozłowska i Weronika Najdecka z Ie. Gratulujemy! Zdjęcia z konkursu do obejrzenia w galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: